Автосалон suzuki «Легіон Авто»
м. Миколаїв, пр. Богоявленський 234/2
Тел: авто (0512) 701-711, сервіс (0512) 76-82-61 Тел: мото (0512) 701-711, сервіс (0512) 76-82-61

ціна від

232 000 грн.

SV650XA об'єднує в собі класичний café racer стиль і новітні технології сучасних V-Twin двигуна і шасі. Одного разу на дорозі ви і мотоцикл станете подорожуючими партнерами, поділяючи пристрасть до вистави і привертаючи увагу скрізь, куди б ви не поїхали.

Огляд 360°

Технічні параметри SV650XA Технічні параметри

 • Масогабаритні характеристики
 • Двигун
 • Трансмісія
 • Ходова частина
 • Гальмівна система
 • Розмірність шин
 • Довжина, мм
  2140
 • Ширина, мм
  760
 • Висота, мм
  1090
 • Колісна база, мм
  1445
 • Дорожній просвіт, мм
  135
 • Висота по сидінню, мм
  785
 • Споряджена маса, кг
  197
 • Об'єм паливного бака, л
  13,8
Тип двигуна 90˚ V-TWIN, 4-тактний, DOHC, з рідинним охолодженням
Кількість циліндрів 2
Кількість клапанів 8
Діаметр циліндра x Хід поршня мм 81.0 х 62.6
Об'єм двигуна, куб. см 645
Максимальна потужність при об/хв 56 кВ (76 к.с.)/8.500 хв-¹
Максимальний крутний момент при об/хв 64 Нм/8.100 хв-¹
Коефіцієнт стиснення 11.2:1
Система живлення SDTV, інжектор, Ø 39 мм при регулюванні холостого ходу TI-ISC
Система запалювання Цифрове електронне
Система запуску Електростартер
Зчеплення Багатодискове у масляній ванні
КПП 6 ступенева, секвентальна
Головна передача Ланцюгова
Передня підвіска Телескопічна з масляним амортизатором, спіральна пружина, діам. 41 мм, хід 125/130 мм
Задня підвіска Важільного типу з масляним амортизатором, спіральна пружина, регулювання попереднього навантаження пружини
Передня Гідравлічна. Гальма: подвійні дискові, 2-х поршневі скоби, діам. диска 290 мм, ABS
Задня Гідравлічна. Гальма: дискові, 1-поршневі скоби, діам. диска 240 мм, ABS
Передня 120/70 R17, безкамерна
Задня 160/60 R17, безкамерна

Комплектація і ціни

Колір

   

Доступні кольори

Технології

Більше, ніж просто легкі поїздки

У назві мотоцикла SV650 маркування SV має велику кількість значень – це і спортивний двигун V-twin, і відмінна якість, і універсальність, і дивовижна простота. Втім, це простота, яку Ви, скоріше, відчуваєте, аніж можете пояснити. Завдяки його неймовірним можливостям та виразній індивідуальності кожна поїздка буде просто незабутньою. І не важливо, їдете Ви у справах чи вирішили покататися звивистими дорогами на вихідні.

Dual Spark 90° V-Twin

Двигун Suzuki V-twin – це дивовижна техніка та надзвичайна універсальність. На низьких обертах він забезпечує потужний обертальний момент, легке керування та виразне глибоке звучання. Відкрийте дросель до середніх обертів, і потужність збільшуватиметься лінійно та рівномірно, завжди залишаючись під Вашим абсолютним контролем. Нарешті, в діапазоні високих обертів V-twin збереже максимальну продуктивність, навіть на вищих передачах. V-twin відповідає стандарту EURO4 щодо викиду відпрацьованих газів, входить до числа лідерів у своєму класі за паливною економічністю (3,84 л/100 км*) та максимальною вихідною потужністю. *Виміряно SUZUKI в режимі WMTC

Гальма

Дійсно вражаючу гальмову потужність та контрольованість гальмування забезпечують велике переднє дводискове гальмо діаметром 290 міліметрів та заднє 240-міліметрове дискове гальмо.

Просторова трубчата рама

Використання легкого сталевого матеріалу дозволило звузити в цілому конструкцію просторової рами, яка гордливо підкреслює потужну красу двигуна V-twin.

Рідкокристалічна панель приладів

Багатофункціональна рідкокристалічна панель приладів передбачає відображення вибраної передачі, цифрового спідометра, тахометра, а також індикаторів для одометра, лічильника пробігу, середньої/миттєвої витрати палива, пробігу, годинника, покажчика температури охолоджувальної рідини та рівня палива. Підсвічування має 6 налаштувань яскравості, які можна встановити за Вашим бажанням.

Фара

Кругла фара із багатошаровим відбивачем розроблена для розподілення максимальної кількості світла для безпеки райдера та інших учасників дорожнього руху. Крім того, вдосконалений дизайн дозволив повністю приховати проводку.

Обладнання для розваг та Вашого задоволення

Що частіше Ви сідаєте за кермо SV650, то більше Ви у нього закохуєтеся. Його продумана лаконічність, виразні форми та функціональність поєднані разом, щоб зробити мотоцикл центром уваги, де б Ви не були.

Нескінченний захват від руху

Лаконічна базова версія SV650, наче риба у воді, на будь-яких дорогах — не важливо, що під колесами — вулиці сучасних міст чи заміські дороги. Сконструйований для райдерів будь-якого рівня підготовки, цей мотоцикл подарує незабутні враження у кожній поїздці, і сьогодні, і на всіх дорогах у майбутньому.

SCEM покриття

Литі алюмінієві циліндри мають запатентоване Suzuki нікелеве фосфор-кремній-карбідне покриття (SCEM), яке забезпечує кращу теплопровідність та стійкість до зношування, порівняно із хромованими циліндрами. Жорстке зовнішнє покриття забезпечує ефективне відведення тепла, зниження рівня тертя, а також дозволяє досягти стабільної зносостійкості ущільнень поршневих кілець.

ABS

Компактний та легкий SV650 використовує сучасну систему ABS виробництва Nissin, яка дозволяє додатково зменшити вагу мотоцикла без найменшої шкоди для характеристик. Блок керування ABS відстежує швидкість обертання колеса 50 разів за оберт і використовує більше 100 різних критеріїв аналізу даних від датчика для забезпечення високого рівня контролю гальмування та стабільності. За будь-яких дорожніх умов довжина гальмового шляху залишається майже незмінною.

Підвіска

Передня підвіска оснащена міцною 41-міліметровою телескопічною вилкою, а задня – важільним амортизатором. Узгоджена робота всіх компонентів системи підвіски SV650 гарантує стабільний та впевнений рух, а також спортивні характеристики керованості.

Система Suzuki Easy Start

Система спрощеного запуску Suzuki Easy Start вмикає мотор стартера із точно запрограмованими інтервалами для запуску двигуна мотоцикла одним дотиком до кнопки. Комп'ютеризований БКД перевіряє статус та вимикає мотор стартера одразу після запуску двигуна.

Задні габаритні вогні та стоп-сигнали

Інтегровані подвійні задні габаритні вогні зі світлодіодами та конфігурація стоп-сигналів є компактними і водночас вузькими. Високоефективні світлодіоди забезпечують чудову видимість та надійність, а ще роблять задню частину мотоцикла більш загостреною та виразною.

Простота – це свобода зробити його Вашим

Завдяки лаконічному базовому дизайну для мотоциклів SV650 доступний широкий спектр аксесуарів – все, що завгодно, від функціонального обладнання до елементів оздоблення, які причаровують погляди та справляють незабутнє враження

Потужність V-Twin для міських вулиць

Точно налаштовані пульсуючі інтервали запалювання двигуна Suzuki V-twin створюють унікальний звук, подібний до биття серця, і забезпечують лінійну передачу потужності. Завдяки широкому спектру можливостей цього двигуна у регіональних кубках V-twin стартова решітка й донині заповнена SV650. З його великим потенціалом мотоцикл легко пристосовується до руху у місті. А поєднання цього силового агрегату із вузькою та легкою рамою дозволяє отримати таке задоволення від руху, що перевищує можливості, які здаються необмеженими.

Запалювання

Для забезпечення високої точності запалювання Suzuki застосовує технологію Dual Spark (двосвічкове запалювання), яка передбачає встановлення двох свічок для кожного циліндра. Це дозволяє підвищити ефективність згорання палива, сприяє рівномірній передачі потужності, зниженню витрати палива та викиду токсичних речовин.

Примітка 1

З огляду на стан дорожнього покриття, наприклад вологі, розбиті або нерівні дороги, гальмовий шлях мотоцикла із ABS може бути довшим, порівняно із мотоциклом без ABS. Система ABS не здатна запобігти блокуванню колеса, спричиненому гальмуванням під час повороту.

Легкосплавні диски з радіальними шинами

П’ятиспицеві литі легкосплавні диски надають мотоциклу більш спортивного вигляду. Для неперевершеного балансу на поворотах та впевненого швидкісного руху по прямій SV650 використовує радіальні спортивні шини Dunlop 120/70ZR17M/C для переднього колеса та 160/60ZR17M/C – для заднього

Звужене сидіння

Звужене обтічне сидіння висотою лише 785 мм і майже пласке від переднього до заднього краю, при цьому спроектоване так, щоб забезпечити для райдера чудову оглядовість і вертикальну посадку, особливо в передній частині, де надійна точка опори має найбільше значення. Крім того, для закріплення багажу передбачена спеціальна петля.

Примітка 1

Показані прототипи аксесуарів дають Вам уявлення про те, як може виглядати Ваш Мотоцикл.

Низька вага

З неймовірною вагою – лише 195 кг* SV650 перетворює керування та маневрування на чисту насолоду. Миттєва реакція на прискорення, ідеальна керованість та абсолютна впевненість під час маневрування – серед численних переваг, які надає мотоциклу легкість. Завдяки цьому райдери будь-якого рівня підготовки зможуть отримати безмежне задоволення й на міських вулицях, й на звивистих дорогах.

Поршні та кільця

З метою подальшого підвищення ефективності використання палива і контролю за викидами у двигуні V-twin впроваджено дві інновації: гумове покриття юбок поршнів, яке мінімізує тертя між поршнем та циліндром, а також спеціальна L-подібна форма поршневих кілець, яка підвищує ефективність ущільнення й зменшує протікання газів.

Примітка 2

Система ABS встановлена тільки на моделі SV650A.

Примітка 2

Компанія SUZUKI MOTOR CORPORATION зберігає за собою право вносити будь-які зміни в дизайн або знімати з виробництва будь-яких оригінальних аксесуарів Suzuki в будь-який час без попереднього попередження. Деякі оригінальні аксесуари Suzuki можуть не відповідати регіональним стандартам або законодавчим вимогам. Перед замовленням зверніться по консультацію з цього питання до Вашого місцевого АВТОРИЗОВАНОГО ДИЛЕРА SUZUKI.

Вузький корпус

Зменшена ширина мотоцикла означає не лише меншу висоту сидіння. Обтічний профіль SV650, утворений ергономічною формою бокових накладок та оптимізованим дизайном сидіння, надає можливість зручно осідлати мотоцикл, впевнено стоячи на землі, і легко нахилятися для проходження поворотів під час руху.

Система впорскування

SV650 оснащено перевіреною системою Suzuki SDTV, яка забезпечує підвищення вихідної потужності завдяки встановленню двох дросельних заслінок для кожного циліндра. У поєднанні із 10-отворними паливними форсунками це забезпечує оптимізовану ефективність згорання палива, рівномірність передачі потужності та паливну економічність. Крім того, система передбачає використання більш тонкого та легкого 39-міліметровий корпусу дросельної заслінки із інтегрованим механізмом ISC (Idle Speed Control) для забезпечення більш стабільної роботи двигуна на холостому ходу і високих екологічних характеристик.

Low RPM Assist

На SV650 встановлена нова система TI-ISC із функцією допомоги за низьких обертів двигуна (Low RPM Assist). Механізм ISC активується БКД на початку руху або під час руху з низькою швидкістю для забезпечення невеликого підвищення обертів двигуна. Зазвичай, під час рушання мотоцикла із вмиканням зчеплення оберти двигуна різко знижуються і двигун зупиняється. Функція Low RPM Assist забезпечує допомогу райдеру під час рушання та сприяє рівномірній роботі двигуна в діапазоні низьких обертів. Крім того вона полегшує керування на низькій швидкості під час руху із частими зупинками.

Вихлопна система

Вдосконалення вихлопної системи SV650 дозволили зробити її більш легкою та компактною, крім того, вона забезпечує відповідність стандарту EURO4 щодо викиду відпрацьованих газів, а також сприяє забезпеченню неймовірної потужності.

 • Загальна інформація
 • Двигун
 • Гальмівна система
 • Ходова частина
 • Панель приладів
 • Освітлення та сидіння
 • Обладнання
 • Більше, ніж просто легкі поїздки
 • Нескінченний захват від руху
 • Потужність V-Twin для міських вулиць
 • Низька вага
 • Вузький корпус
 • Dual Spark 90° V-Twin
 • SCEM покриття
 • Запалювання
 • Поршні та кільця
 • Система впорскування
 • Low RPM Assist
 • Вихлопна система
 • Гальма
 • ABS
 • Примітка 1
 • Примітка 2
 • Просторова трубчата рама
 • Підвіска
 • Легкосплавні диски
 • Панель приладів
 • Система Suzuki Easy Start
 • Фара
 • Габаритні вогні та стоп-сигнали
 • Звужене сидіння
 • Обладнання для розваг
 • Простота – це свобода зробити його Вашим
 • Примітка 1
 • Примітка 2

Технічні параметри

Loading...