Автосалон suzuki «Легіон Авто»
м. Миколаїв, пр. Богоявленський 234/2
Тел: авто (0512) 701-711, сервіс (0512) 76-82-61 Тел: мото (0512) 701-711, сервіс (0512) 76-82-61

ціна від

476 900 грн.

Оновлена SUZUKI Vitara- лідер серед компактних кросоверів в Україні, який став ще більш досконалим. Витончений та харизматичний дизайн, оновлений інтер’єр з якісних матеріалів, інноваційні преміум-системи безпеки та унікальний повний привід AllGrip, з я ким Ви легко подолаєте будь-які труднощі на вашому шляху.

Огляд 360°

Огляд 360°

    

Колір кузова

26U Білий (White)

360°

Колір кузова

Колір кузова

Технології

Технології

Двигуни

Новий турбодвигун з прямим впорскуванням 1.4 BOOSTERJET посилює задоволення від керування Vitara. Турбонагнітач через проміжний охолоджувач подає у циліндри стиснуте повітря, що у свою чергу дозволяє двигуну збільшити крутний момент в широкому діапазоні обертів, та досягти його максимальних показників починаючи вже з 2000 об/хв. Система прямого впорскування додатково покращує показники витрати палива у різних режимах руху за рахунок впорскування палива безпосередньо у циліндри та оптимізації кількості, часу та тиску впорскуваного палива. Крім того, ефективність витрати палива також підвищується за рахунок електронного регулювання фаз газорозподілу (VVT), рециркуляції та охолодження відпрацьованих газів (EGR) і більш високого ступеня стиснення. Конструкція надійного 1.6 літрового двигуна модернізована для збільшення крутного моменту у всьому діапазоні обертів. Зменшення ваги двигуна і навісного обладнання дозволяє домогтися чудової економії палива поряд з високою потужністю.

5-ступенева механічна коробка передач

Для досягнення кращих динамічних характеристик та більшої економії палива були спеціально підібрані передавальні числа механічної КПП. Також з метою оптимізації процесу перемикання та його плавності, були використані інноваційні розробки та нові матеріали.

Технологія ALLGRIP 4WD

SUZUKI не припиняє вдосконалювати систему повного приводу 4WD та впровадила технології нового покоління, завдяки яким Ви отримуєте приємне та легке керування одночасно зменшуючи витрату пального. Система AllGrip дозволяє самостійно обрати один з чотирьох режимівроботи повного приводу який буде краще за інших відповідати умовам руху та покриттю.

Світлодіодні фари

Яскраві комбіновані світлодіодні фари, встановлені на VITARA GLX, обладнаних двигуном 1,6л мають чудову ефективність освітлення та економлять електроенергію під час роботи. Окантовка лінзи блакитного кольору робить зовнішній вигляд автомобіля дуже виразним

Мультисенсорний дисплей

Інтуїтивно зрозуміле управління мультимедійною системою здійснюється через сенсорний дисплей. До ваших послуг відтворення аудіо записів, користування телефоном з функцією Hands-free, навігаційною системою та функціями смартфона. Для зручного користування обладнанням можна обрати один з чотирьох режимів- Listen(Прослуховування), Call(Дзвінок), Drive(Рух) та Connect(підключення).

SUZUKI Safety Support

Модель оновлюється, але як і раніше невід’ємною рисоюSUZUKI Vitara залишається вищий рівень безпеки. Досягається це необхідними на сучасних дорогах системами, такими як- 7 подушок безпеки, міцна силова конструкція кузову та система курсової стійкості ESP. Застосовані в автомобілі елементи активної та пасивної безпеки отримали вищу оцінку Euro NCAP. В оновленій Vitara список систем безпеки розширився завдяки інноваційному комплексу Safety Support, який об’єднує систему автоматичного гальмування, контрользміни полоси руху, систему контролю мертвих зон та адаптивний круїз-контроль.

Комфорт

Салон нової Vitara не тільки зроблений з нових високоякісних матеріалів, а й добре продуман- кожна кнопка, кожен регулятор находяться саме на тому місці де вони і повинні бути. Насолоджуйтесь салоном, який не хочеться покидати.

ГІБРИД

Повністю нова 48-Вольтова м'яка гібридна система SHVS від SUZUKI складається з інтегрованого стартера-генератора (ISG), який водночас виконує функцію електродвигуна, літій-іонної батареї з робочою напругою у 48 Вольт і перетворювача постійного струму 48В-12В. Завдяки використанню у гібридній системі більшої робочої напруги, ніж звичайні бортові 12В у авто, збільшується кількість енергії, яка отримується під час гальмування або уповільнення, а також збільшується потужність електродвигуна, який допомагає звичайному бензиновому двигуну, що у свою чергу призводить до зменшення споживання палива та покращення загальної ефективності руху.

6-ступенева автоматична коробка передач

6-ступенева автоматична коробка передач дає чудову динаміку розгону навіть при старті з місця та покращує економію палива, особливо з активованим круїз-контролем на великій швидкості, завдяки збільшеному діапазону передавальних чисел. А вмонтований охолоджувач підвищує ефективність роботи трансмісії та суттєво збільшує її ресурс.

Режим Auto

В режимі АВТО пріоритетом є економія палива, тому система 4WD активується лише при необхідності- якщо відбудеться пробуксовка передніх коліс. Якщо цього не відбувається, то привід передається не передні колеса. Режим АВТО забезпечує впевнений рух при мінливих погодних та дорожніх умовах, наприклад при несподіваній зливі або частково вкритій снігом/льодом дорозі.

Рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари

Потужні та надефективні рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари, встановлені на всіх VITARA, обладнаних двигуном 1,4 BOOSTERJET, окрім чудового ефективного освітлення у будь-яку пору доби або року, підкреслюють належність авто до топової лінійки VITARA та роблять екстер’єр VITARA ще більш емоційним та привабливим

Система Smartphone Linkage Display Audio

Завдяки цій системі підтримуються технології Apple CarPlay, Android Auto та MirrorLink. Після підключення вашої моделі IPhone через USB система дозволяє здійснювати дзвінки, отримувати та відправляти повідомлення, прослуховувати музикальну колекцію а також прокладати маршрути за допомогою голосових команд або через дисплей автомобіля. Android Auto дозволяє Вам використовувати всі сервіси Google, а MirrorLink відкривати додатки встановлені на смартфоні через дисплей автомобіля.

Автоматичне гальмування

В Vitara використовується два датчика- монокулярна камера та лазерний датчик для визначення ймовірного зіткнення з транспортом що рухається попереду або пішоходом. У випадку виникнення ризику ДТП автомобіль реагує одним з трьох способів в залежності від ситуації. Попереджає водія звуковим і візуальним сигналом, активує систему допомоги при екстреному гальмуванні, якщо водій в стані паніки натискає на важіль акселератора або застосовує гальмування якщо ризик зіткнення збільшується.

Кольоровий інформаційний дисплей

Сучасний 4.2-дюймовий мультиінформаційний дисплей, що розміщений в центрі комбінації приладів, надає водію точні дані про характеристики та режими роботи систем автомобіля. Завдяки багаточисленій інформації та опціям ваша подорож завжди буде цікавою та безпечною.

Режим Sport

В режимі СПОРТ система 4WD використовується максимально активно для швидкого та чіткого проходження поворотів на звивистих дорогах. Відбувається збільшення крутного моменту, внаслідок чого покращується прискорення та відгук двигуна. В моделях з автоматичною трансмісією в цьому режимі підтримуються більш високі оберти, що в комбінації дає захопливе керування в спортивному стилі. На додаток затримується спрацювання системи ESP, що дає водію відчути повний контроль над керуванням автомобіля самостійно.

Зміна смуги руху

В оновленій Vitara зміни полоси руху контролюються трьома системами: -системою попередження- на швидкості більше ніж 60км/год вона розраховує траекторію руху та попереджає водія візуально і тактильно; -системою запобігання- працює на швидкостях від 60 до 160км/год та у випадку відхилення автомобіля від полоси допоможе водію повернути його назад; -попередження про виляння- вираховує модель руху автомобіля та попереджає водія візуально та звуком якщо буде «рискати» по дорозі, наприклад якщо він задрімав.

Камера заднього виду

При русі заднім ходом на кольоровий дисплей виводиться зображення з камери розміщеної в задній частині автомобіля, що суттєво покращує огляд для водія.

Режим Lock

Режим БЛОКУВАННЯ жорстко розподіляє крутний момент ідеально порівну між передньою та задньою віс’ю, покращуючи зчеплення автомобіля з покриттям. Оптимізується робота ESP та інших систем керування, полегшуючи вивільнення автомобіля з глибокого замету або сильно розмоклого грунту. При цьому гальмівне зусилля прикладається до колеса що вільно обертається, розподіляючи момент на протилежне колесо що має краще зчеплення з покриттям(імітація роботи самоблокуючого диференціалу). Режим БЛОКУВАННЯ працює на швидкості до 60км/год, при перевищенні її режим автоматично вимикається.

Контроль мертвих зон

Відтепер зміна полоси руху стала безпечнішою завдяки двом датчикам-радарам встановленим у задній частині автомобіля. На швидкості вище 15км/год вонивиявляють транспортні засоби що знаходяться в мертвих зонах і їх не видно у зовнішніх дзеркалах. При цьому висвічується попереджувальна піктограма у відповідному дзеркалі, а при зміні полоси руху до неї додається ще й звуковий сигнал.

Передні та задні датчики паркування

Ультразвукові датчики, що розміщені в бамперах, не лише повідомляють звуковими та візуальними сигналами про дистанцію до перешкод, але також задіяні в керуванні прискоренням, стабілізації швидкості та контролі відстані до автомобіля що рухається попереду(тільки для адаптивного круїз-контролю з функцією Stop&Go).

Режим Snow

Для руху по слизьким дорогам вкритим повністю льодом та снігом, для сухого піску або пухкої багнюки оптимальним буде режим СНІГ і БАГНО. Режим запобігає буксуванню коліс та у відповідності до натискання на педаль акселератора плавно розподілює момент між передньою та задньою віссю, забезпечуючи добре зчеплення зі слизькими та слабонесучими покриттями. Система ESP при цьому активується заздалегідь зберігаючи курсову стійкість автомобіля на дорогах з низьким коефіцієнтом тертя та дозволяє водію розслабитися та отримувати задоволення від водіння.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Система адаптивного круїз-контролю використовує радіохвилі для визначення дистанції до автомобіля що рухається попереду, згідно зі встановленої одної з трьох установок. Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop&Go, що доступний в автомобілях з АКПП, допомагає тримати безпечну дистанцію до інших транспортних засобів що рухаються попереду.

Попередження про рух ззаду

При русі заднім ходом зі швидкістю до 8км/год використовується два радари в задній частині автомобіля для допомоги водію- попередження його про наближення інших транспортних засобів з обох сторін, наприклад при виїзді з парковки заднім ходом. Система подає водію візуальний та звуковий сигнал, роблячи виїзд з паркінгу з обмеженим оглядом більш безпечним.

 • Двигун
 • Трансмісія
 • ГІБРИД
 • ALLGRIP 4WD
 • Освітлення
 • Мультимедіа
 • Безпека
 • Комфорт
 • Двигуни
 • 5-ступенева механічна коробка передач
 • 6-ступенева автоматична коробка передач
 • ГІБРИД
 • Технологія ALLGRIP 4WD
 • Режим Auto
 • Режим Sport
 • Режим Lock
 • Режим Snow
 • Світлодіодні фари
 • Рефлекторні світлодіодні FULL-LED фари
 • Мультисенсорний дисплей
 • Система Smartphone Linkage Display Audio
 • SUZUKI Safety Support
 • Автоматичне гальмування
 • Зміна смуги руху
 • Контроль мертвих зон
 • Адаптивний круїз-контроль (ACC)
 • Попередження про рух ззаду
 • Комфорт
 • Кольоровий інформаційний дисплей
 • Камера заднього виду
 • Передні та задні датчики паркування

Технічні параметри

Технічні параметри Vitara Технічні параметри

 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун 1,6
 • Двигун 1,4
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динаміка та Екологія
 • Габаритна довжина, мм

  4175

 • Габаритна ширина, мм

  1775

 • Габаритна висота, мм

  1610

 • Колісна база, мм

  2500

 • Колія передніх коліс, мм

  1535

 • Колія задніх коліс, мм

  1505

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  5,2

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  185

 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг

Повна маса, кг

Місткість

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

1085-1160

1130-1180

1155-1230

1205-1250

1730

 

Бензиновий 1,4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

6AT

1145-1945

1220-1265

1730

   

Місткість багажного відділення

Кількість місць

5 осіб

макс. об'єм
(за даними виробника)

1120 л

зі складеними спинками
заднього сидіння

710 л

із піднятою
задньою спинкою

375 л

Об’єм паливного бака

47 л

 • Тип

  M16A

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1586

 • Паливна система

  багатоточкове впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  78.0×83.0

 • Ступінь стискання

  11,0

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  86(117)/6,000

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  151/4,400

 • Тип

  K14D + SHVS (48V)

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1373

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73.0×82.0

 • Ступінь стискання

  10,9

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/об/хв

  129(95)5500

 • Крутний момент, Н-м/об/хв

  235/2000-3000

 • Робоча напруга SHVS, В

  48

Двигун

Система привода

Трансмісія

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Бензиновий 1,6 л WT

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

3.545

1.904

1.258

0.911

0.725

-

3.250

4.411

6AT

4.667

2.533

1.556

1.135

0.859

0.686

3.394

3.502

5MT

3.545

1.904

1.258

0.911

0.725

-

3.250

4.411

6AT

4.667

2.533

1.556

1.135

0.859

0.686

3.394

3.502

Бензиновий 1,4 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

6AT

4.044

4.044

2.370

2.370

1.555

1.555

1.159

1.159

0.852

0.852

0.672

0.672

3.193

3.193

3.501

3.501

 • Рульове керування

  Зубчато-рейкового типу

 • Гальма передніх коліс

  Вентильовані дискові

 • Гальма задніх коліс

  Дискові

 • Підвіска передніх коліс

  McPherson зі стійкою та пружиною

 • Підвіска задніх коліс

  Торсіонна балка з пружиною

 • Шини

  215/60R16, 215/55R17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива (NEDC)*1

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Орієнтовна витрата палива (WLTC)*2

Комбінований цикл, л/100 км

Екологічний клас

Максимальна швидкість, км/год

Час розгону від 0 до 100 км/год, с

Викиди CO2 (NEDC)*1

Викиди CO2 (WLTC)*2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    1,6 л Бензиновий WT    

1,4 л Бензиновий BOOSTERJET + SHVS

     

 2WD

 4WD (ALL GRIP)  

   2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

6AT

6AT

     
7,1 7,9 7,6 8,2 - -
5,1 5,2 5,5 5,5 - -
5,8 6,2 6,2 6,5 - -
           
- - - - 5.7-5.9 6.2-6.5
Euro 5 Euro 6 Euro 6
180 180 180 180 190 190
11,5 12,5 12,0 13,0 9,5 10,2
136 142 145 149 - -
- - - - 128-133 140-146

Комплектація і ціни

Комплектація і ціни Комплектація і ціни

Комплектація Привід Трансмісія

 

Роздрібна ціна на а/м 2021 р.в.

VITARA 1,6 л. GL 2WD 5MT   476 900
VITARA 1,6 л. GL 2WD 6AT   519 900
VITARA 1,6 л. GL+ 2WD 6AT   579 900
VITARA 1,6 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 5MT   581 900
VITARA 1,6 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT   622 900
VITARA 1,6 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT   673 900
VITARA 1,4 л. GL+ (гібрид) 2WD 6AT   730 900
VITARA 1,4 л. GL+ (гібрид) ALL GRIP (4WD) 6AT   770 900
VITARA 1,4 л. GLX (гібрид) ALL GRIP (4WD) 6AT   830 900

Галерея

Loading...